historia W przypadku niektórych klientów

bild2.jpg
 

historia

Profoto

Produkty firmy Profoto stosowane są przeważnie w przemyśle. Niezależnie od tego, gdzie będą one zastosowane, na billboardzie, czy w czasopiśmie poświęconym modzie, istnieje spora szansa, że zdjęcia, na które Państwo właśnie patrzą, zostały wykonane z udziałem oświetlenia opracowanego właśnie przez tę firmę.


historia

Netcontrol

Netcontrol jest firmą międzynarodową, działającą w branży automatyzacji sieci energetycznych. Firma ta dostarcza rozwiązań w zakresie komunikacji z dostawcami energii, automatyzacji dystrybucji energii oraz automatyzacji podstacji energetycznych. Klienci firmy Netcontrol wywodzą się spośród firm elektroenergetycznych i producentów energii odnawialnej, aż po energochłonne zakłady przemysłowe, rozsiane na całym świecie. 


Historia

Edgeware

Firma Edgeware tworzy sprzęt i opracowuje systemy oprogramowania służące do dostarczania treści telewizyjnych za pomocą sieci IP. Systemy te są tworzone dla klientów, którzy chcą oglądać audycje telewizyjne w dogodnym dla siebie momencie. Zazwyczaj każdy widz, aby to uczynić potrzebuje indywidualnego streamingu danych TV, generującego potężny ruch w sieci. Dzięki sprzętowi firmy Edgeware streaming danych dociera z systemu lokalnego – i nie musi w tym celu przemierzać całej sieci. Takie działanie powoduje, że kopie telewizyjnych show będą przesyłane tylko raz, oszczędzając w ten sposób duże zasoby przepustowości sieci.