Profoto

Produkty firmy Profoto stosowane są przeważnie w przemyśle. Niezależnie od tego, gdzie będą one zastosowane, na billboardzie, czy w czasopiśmie poświęconym modzie, istnieje spora szansa, że zdjęcia, na które Państwo właśnie patrzą, zostały wykonane z udziałem oświetlenia opracowanego właśnie przez tę firmę.

Orbit One łączy z firmą Profoto długa wspólna historia – a to jest to, co lubimy najbardziej. Dało nam to sposobność, aby ściśle współpracować ze sobą i wytworzyć owocną symbiozę, a firma Orbit One jest angażowana już na wczesnym etapie procesu produkcyjnego.

Kluczowym czynnikiem wzajemnego zaufania, jakie wytworzyliśmy przez te lata, jest zdolność chwytania w lot życzeń klienta i żywego reagowania na nowe potrzeby. Nasze szybkie tempo przygotowywania prototypów stanowi ważną reakcję zwrotną dla firmy Profoto i jest warunkiem wstępnym udanego wprowadzania nowych produktów na rynek.

Ze względu na wysokie wymagania, jakie klienci firmy Profoto stawiają względem jakości, w celu zapewnienia jak najwyższej jakości, na wszystkich etapach procesu produkcyjnego wdrożony został dobrze funkcjonujący system testowy.

Zatrudnieni w firmie Orbit One wysoko wykwalifikowani pracownicy stanowią nasz najcenniejszy kapitał – a Państwo mogą mieć pewność, że poświęcą oni Państwu i Państwa produktom uwagę niezbędną, aby osiągnąć doskonałość.


„Jedną z najbardziej istotnych rzeczy, jaką wnosi firma Orbit One jest jej biegłość w zakresie procesów technologicznych. Już w fazie projektowania, dzięki wiedzy jaką dysponuje firma Orbit One, montaż produktów staje się sprawą prostą. Profesjonalne zarządzanie projektami, jakie zapewnia firma Orbit One, jest skrajnie ważne, zwłaszcza na etapie, gdzie przechodzimy od fazy rozwojowej do fazy wdrażania, ponieważ chcemy, aby nasze wyroby jak najszybciej trafiały of produkcji.”

 Bo Dalenius, Profoto.

 

 

 

 

Kluczowe cechy usług świadczonych przez firmę Orbit One:

  • DFM (Konstrukcja pod kątem technologiczności)
  • Sourcing – zarządzanie łańcuchem dosta
  • Testy
  • Montaż obwodów drukowanych i kompletna budowa systemu
  • Bezpośrednie usługi logistyczne.
 
bakgrund-Case-markering.jpg