Edgeware

Firma Edgeware tworzy sprzęt i opracowuje systemy oprogramowania służące do dostarczania treści telewizyjnych za pomocą sieci IP. Systemy te są tworzone dla klientów, którzy chcą oglądać audycje telewizyjne w dogodnym dla siebie momencie. Zazwyczaj każdy widz, aby to uczynić potrzebuje indywidualnego streamingu danych TV, generującego potężny ruch w sieci. Dzięki sprzętowi firmy Edgeware streaming danych dociera z systemu lokalnego – i nie musi w tym celu przemierzać całej sieci. Takie działanie powoduje, że kopie telewizyjnych show będą przesyłane tylko raz, oszczędzając w ten sposób duże zasoby przepustowości sieci.

Systemy firmy Edgeware budowane są w oparciu o zaawansowaną technologię oraz wymagają zastosowania najnowocześniejszych elementów składowych. My w firmie Orbit One jesteśmy zaangażowani w proces produkcyjny już na wczesnym etapie i wytwarzamy prototypy pozwalające dostarczać istotne i szybkie informacje zwrotne.

Uczestniczymy w całym procesie produkcyjnym – od montażu płytek drukowanych oraz kompletnych modułów po dostawy realizowane bezpośrednio do klientów firmy Edgeware. Dzięki zindywidualizowanemu oprogramowaniu oraz interfejsom opracowanym na potrzeby procedur testowych, firma Edgeware w celu zminimalizowania liczby błędów uzyskała możliwość prowadzenia monitoringu w czasie rzeczywistym i stałego wprowadzania niezbędnych modyfikacji.

Orbit One współpracuje z firmą Edgeware już od roku 2008 , a my byliśmy świadkami jej przeistaczania się z małej spółki regionalnej w przedsięwzięcie o charakterze wielonarodowym. Stały rozwój techniczny, rozwiązania ściśle dostosowane do potrzeb klientów oraz konkurencyjność kosztowa występująca w całym procesie produkcyjnym, stały się kluczowymi czynnikami przyczyniającymi się do ich sukcesu.

 

 

Kluczowe cechy usług świadczonych przez firmę Orbit One

 

  • DFM (Konstrukcja pod kątem technologiczności)
  • Sourcing – zarządzanie łańcuchem dostaw
  • Testy
  • Montaż obwodów drukowanych i kompletna budowa systemu
  • Dostawa do klientów końcowych
  • Serwis i naprawy
  • Usługi magazynowe